основні молитви щоденні

페이지 정보

작성자 Marcelo 댓글 0건 조회 38회 작성일 24-09-03 03:16

본문

 
 
 
 
 
 
th?q=основні+молитви+щоденні
 
 
основні молитви щоденні [Детальніше...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Основні заходи в цей день відбуваються під час недільних богослужінь Щоденні відеозвернення Синоди Синод Єпископів Архиєрейський. Молитва до ангела охоронителя. Ангеле Божий, Охоронителю мій святий, на збереження мені з неба від Бога даний, щиро благаю тебе: просвіти мене і від усього злого охорони, на добре діло настав. Щоденні молитви. Знак хреста. В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. Молитва Господня. Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться Ім’я Твоє, наснилося що тато лається нехай прийде Царство Твоє, нехай буде. Амінь. Отче наш, Іже єси на небесіх, да святится ім’я Твоє, да приідет царствіє Твое, да будет воля Твоя, яко на небесі і на землі. Хліб наш насущний даждь нам днесь, і остави нам долги наша. Молитва покаяння. Полегши, відпусти, прости, Боже, гріхи наші, вільні і невільні, які вчинили ми словом чи ділом, свідомо і несвідомо, вдень і вночі, розумом чи у. Молитва покаяння. Полегши, відпусти, прости, Боже, гріхи наші, вільні і невільні, які вчинили ми словом чи ділом, свідомо і несвідомо, вдень і вночі, розумом чи у. Тебе, Господи, прославляю, Тебе, Господи, величаю. Молюся щиро до Тебе: Дай нам чистого неба! Щастя й добро посилай. Пошли нам, Боже, маленьким дітям, Щастя. ОСНОВНІ МОЛИТВИ – Римсько-Католицька Церква в Україні. Амінь. Отче наш, Іже єси на небесіх, да святится ім’я Твоє, да приідет царствіє Твое, да будет воля Твоя, яко на небесі і на землі. Хліб наш насущний даждь нам днесь, і остави нам долги наша. Православний молитвослов" призначений для звершення щоденного келійного або домашнього молитовного правила, підготовки священиків до звершення. Господи Боже наш, що в Тебе ми увiрували та iм'я Твоє понад кожне iнше iм'я закликаємо, дай нам, що вiдходимо до сну, послаблення душi й тiлу, збережи нас вiд. Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, посіти і зціли немочі наші імени твого ради.



дізнатися свій аркан за датою народження онлайн безкоштовно з розшифровкою за датою народження [Читати далі...]

.
==============================================================

~~~~~ відомості про кожне число їхнє значення ~~~~~

==============================================================
.
SNS 공유

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright 2012-2023 © 더숨